MYK MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİNDE TEŞVİKTEN YARARLANABİLEN ÜRETİCİ FİRMA ŞARTLARI GÜNCELLENDİ! ANA DAĞITICI OLAN ÜRETİCİ FİRMALARDA MYK MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİNİ TEŞVİKLE ALABİLECEK!

Duyuru

Haber tarihi: 05.12.2020

- Üretici Firma Protokolü Kapsamında Yapılan Teşvik Başvuruları bölümü güncellenmiştir.

Bu güncelleme ile birlikte Kurum tarafından uygun görülmesi halinde üreticisi olduğu marka tescilli ürünlere ait ülke genelinde ana dağıtıcı olan üretici firmalar da ürettiği ürünlerin MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi meslek erbapları tarafından uygulanmasını istemesi halinde sosyal sorumluluk projeleri kapsamında bu meslekleri icra eden ve belge sahibi olmak isteyen kişiler adına “Tek Nokta Başvurusu”
yapabilir.

- D. Tek nokta Başvurusu Alınacak Üretici Firmanın Sahip Olması Gereken Şartlar Güncellenmiştir.

Firmanın istihdam ettiği personel sayısı 50 ve üzerinde olmalıdır. İlgili firmanın son üç aylık SGK hizmet dökümlerinde veya SGK onaylı/barkodlu tahakkuk fişinde, 50 ve üzerinde çalışanın istihdam edildiğinin gösterilebilmesi gerekmektedir. (Üretici firma başvurusunun yapıldığı aya ve önceki iki aya ait SGK hizmet dökümü veya tahakkuk fişi) Kurum tarafından izin verilmesi halinde belirlenen çalışan istihdamı şartının %50 sinin karşılanması yeterlidir.


Haber Arşivi...

İletişim

Mavi Akademi

Adres: Üçevler mah.
Burçak 220 sok. No: 4 - D: 19
Nilüfer Bursa
Tel: (+90 224) 443 10 00
Faks: (+90 224) 443 00 33
Cep tel: (+90 530) 575 03 31
E-posta: info@maviakademi.com.tr
maviakademi.com.tr

BİZ SİZİ ARAYALIM

E-Bülten, kampanya, duyuru, eğitim - hizmet - ürün bilgilendirme mesajları için:

KVKK bilgilendirme metnini okudum, kabul ediyorum

İletişim